за нас

About US

Гуангжу Meishi Текстил се наоѓа во број 641, Даши Дел 105 Националниот автопат, Panyu округ, Гуангжу, Кина, со 3.000 квадратни метри фабрика. Ние се придржува до "квалитет прво, кредит-ориентирана, и понудената соработка" бизнис филозофија од 1995 година ги донесе најмногу напредни опремата за производство и технологија во согласност со меѓународните стандарди за систем за квалитет и научен начин на производство и работа за управување.

нашата продуцентска

Ние може да се создаде сите видови на високо квалитетен постелнина, вклучувајќи постелнина сет, текстил Бања, угостителство текстил, итн за хотели, одморалишта, куќи за гости, училишта, и дома.

нашата цел

Нашата главна политика е да се произведуваат супериорен квалитет на производите се обезбеди подобрена клиент удобно чувство во нашите клиенти " хотелот.

нашата цел

Нашата цел пазар е угостителство, туризам и услужниот сектор во Европа, Америка, Југоисточна Азија и Блискиот Исток и др Имаме воспоставено долгорочна соработка односи со земјата така и на меѓународно познатиот синџир на хотели и куќи за гости.

Process Flow

Product Process

Our Partnership

our customer

претпријатието чест

Во 2009 година,

Доделени наградите за "ААА кредитниот одделение претпријатие" сертификација  

Во 2010 година,  

Доделени наградите за "познатиот бренд на Кина Хотел текстилната индустрија" сертификација

Доделени наградите за "Made- во Кина потврдија снабдувачот" сертификација

Доделени наградите за "Alibaba потврдија снабдувачот" сертификација

Во 2013 година,

Доделени наградите за "Најпопуларниот бренд на хотел постелнина добавувач" сертификација

Доделени наградите за "Кина Најдобар хотел постелнина добавувач" сертификација

Во 2014 година,  

Доделени наградите за "најконкурентна бренд во хотелската индустрија постелнина" сертификација

Доделени наградите за "Познати и одлични претпријатие" сертификација

Во 2015 година,

Доделени наградите за "Познати и одлични производи на провинцијата Гуангдонг" сертификација

Во 2017 година,  

Доделени наградите за "хај-тек и однапред претпријатие" сертификација


Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns03
  • sns02
WhatsApp Онлајн Chat!